Článek

Transplantace vousů

Pokud máte řídké vousy nebo máte výrazně holá místa na tváři a rádi byste hustý a mužný plnovous, je možné vousy stejně jako vlasy transplantovat. Využití transplantace vousů je také vhodné například po úrazu, po kterém vám zůstaly nějaké jizvy, transplantace vousů je bez problémů zakryje.

Jako dárcovská oblast pro vaše nové vousy slouží primárně vousy z oblasti krku. Pokud však máte slabou dárcovskou oblast v oblasti krku, lze využít jako dárcovskou oblast vlasy ze zadní části hlavy.

Pomocí moderní transplantační metody DHI nebo FUE jsou tyto vlasy transplantování přesně tam, kde jsou potřeba se zachováním přirozeného vzhledu a růstu vousů. Vlasy si zde převezmou genetickou informaci z pokožky vousů a dále rostou tak, jako by byly od začátku vousy.

Finální výsledek lze očekávat přibližně 6 až 12 měsíců od transplantace.

Vlasy z Turecka - transplantace vousů

Transplantace pro ženy

TRANSPLANTACE VLASŮ

Vypadávání vlasů u žen je veřejností mnohem méně diskutované než u mužů. Jedná se však o stále ten stejný a vážný problém bez ohledu na pohlaví budoucího pacienta.

U žen stejně jako u mužů může mít vypadávání vlasů mnoho příčin. Ať už to jsou hormonální změny, různé genetické problémy či onemocnění štítné žlázy. Nejprve je nutné vždy navštívit specializovaného lékaře a nechat ho posoudit, zda zdravotní problémy ženy nejsou natolik závažné, že by transplantace vlasů nebyla úspěšná.

Pokud je možné ze zdravotního hlediska transplantaci vlasů podstoupit, je to jediná účinná a funkční možnost, jak získat zpět své dlouhé a krásné vlasy.

Čeho se ženy před transplantací vlasů nejvíce bojí, je to, že by si musely nechat ostříhat všechny vlasy. Toto však v současné době není v žádném případě nutné a díky moderní transplantační metodě DHI je možné transplantaci vlasů provést pouze s lokálním zkrácením vlasů v zadní části vlasy, která bude sloužit jako dárcovská oblast.

Je však velice důležité, stejně jako u mužů, aby dárcovská oblast byla v dobrém stavu. Transplantované vlasy se poté vkládají přesně tam, kde jsou potřeba se zachováním přirozeného vzhledu a růstu vlasů bez jejich rozsáhlého zkracování.

Vlasy z Turecka - transplantace vlasů pro ženy


TRANSPLANTACE OBOČÍ

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu chybí obočí nebo nejste spokojena s jeho tvarem či hustotou, jeho transplantace je jediná možnost, jak získat své vysněné obočí. Její využití je také vhodné například po úrazu, po kterém vám zůstaly nějaké jizvy, transplantace obočí je bez problémů zakryje.

Jako dárcovská oblast pro vaše nové obočí slouží vlasy ze zadní části hlavy. Pomocí moderní transplantační metody DHI jsou tyto vlasy transplantování přesně tam, kde jsou potřeba se zachováním přirozeného vzhledu a růstu obočí. Vlasy si zde převezmou genetickou informaci z pokožky obočí a dále rostou tak, jako by byly od začátku obočím.

Finální výsledek lze očekávat přibližně 3 až 6 měsíců od transplantace.

 

SOUTĚŽ

Vyfoť plešouna - IG

Pleška nebo kouty?

Vyfoť sebe, bráchu, tátu, milence nebo svého kamaráda a získej pro něj nové HÁRO OD VLASYZTURECKA.CZ v hodnotě 79 900 Kč!

Získej pro něj transplantaci vlasů na prestižní klinice v Istanbulu!

Dejme plešce sbohem a získej zpět své sebevědomí pro sebe, nebo pro něj! Už víš, koho nominuješ? 🤩

Sledujte naši stránku VLASYZTURECKA na Instagramu nebo Facebooku a zapojte se do této výjimečné soutěže.

Co pro to vše musíš udělat?Facebook

✅️ Pod příspěvek nahraj fotku té nejlepší plešky a důvod, proč zrovna tohle zrcátko má dostat nový háro.

✅ Sleduj naši stránku.

✅️ Soutěž končí 31.5.2024.


Instagram

✅️ Do zprávy nám pošli fotku té nejlepší plešky a důvod, proč zrovna tohle zrcátko má dostat nový háro a označ osobu v komentáři pod příspěvkem.

✅️ Sdílej tento příspěvek.

✅ Sleduj naši stránku.

✅️ Soutěž končí 31.5.2024.

 

Soutěžní podmínky:

Organizátorem soutěže je společnost Gentlemen Corporation, s.r.o., provozující web Vlasy z Turecka.cz, IČO: 14299577. Soutěž probíhá od 26. února 2024 do 31. května 2024. Účastnit se mohou výhradně občané České republiky, kteří mají právo nominovat dalšího občana České republiky. Účastníci soutěže jsou povinni nominovat kandidáta zasláním příspěvku obsahujícího fotografii a text pod hlavní příspěvek soutěže, v němž odůvodní, proč by měl být jejich nominant vybrán jako vítěz hlavní ceny.

Dále je nutné, aby soutěžící sledovali stránku VLASYZTURECKA na Instagramu nebo Facebooku. Vítězem se stane osoba nominovaná účastníkem soutěže. Hlavní cena není převoditelná na jinou osobu. O výherci rozhodne tříčlenná porota na základě fotografií a zdůvodnění, proč by měl být nominant vybrán.

Vítěz soutěže vyjadřuje souhlas s tím, že během transplantace vlasů bude celý proces dokumentován (fotografie, video) a tento materiál bude následně využit pro marketingové účely. Hlavní cenou je balíček BASIC, jehož hodnota je specifikována na stránce: https://www.vlasyzturecka.cz/cena/.