Průběh

Jak to probíhá?

Průběh transplantace krok za krokem

1. ÚVODNÍ KONZULTACE

Budete mít příležitost se setkat se specialistou na vlasy, který se bude věnovat pečlivému vyšetření Vaší vlasové pokožky a zhodnotí Vaše specifické potřeby na základě individuálního přístupu. V průběhu konzultačního setkání obdržíte podrobné informace o metodách transplantace vlasů, realistických očekáváních a komplexním průběhu léčebného procesu. Naše konzultace jsou zcela nezávazné a mají za cíl poskytnout Vám veškeré důležité informace, které Vám pomohou k informovanému rozhodnutí.

2. PODPIS SMLOUVY

Vybráním balíčku přizpůsobeného Vašim specifickým potřebám zajistíme, že obdržíte smlouvu formou elektronického dokumentu přímo na Váš e-mail. Následně Vám bude stačit dokument prostudovat, řádně jej podepsat a odeslat zpět elektronickou cestou. Tento proces byl pečlivě optimalizován s ohledem na Vaše maximální pohodlí a efektivitu administrativních kroků.

3. ODLET DO ISTANBULU

Den D je tady. Po Vašem příjezdu na letiště se o Vás postará náš český delegát, který Vám bude k dispozici po celou dobu Vaší naplánované cesty a zajistí, aby vše probíhalo hladce a bez zbytečných komplikací. Pro Vaše pohodlné lety z Prahy do Istanbulu a zase zpět jsme pro Vás zvolili pravidelné spoje renomované letecké společnosti Turkish Airlines, která je známá svou vysokou úrovní služeb. Po Vašem příletu do Istanbulu Vás již bude očekávat připravený automobil s profesionálním řidičem, který Vás bezpečně a pohodlně přepraví přímo do hotelu. V hotelu Vám náš delegát poskytne asistenci při vyřizování všech nezbytných formalit na recepci a pomůže Vám s ubytováním.

Až se usadíte v hotelu, můžete si naplánovat první prohlídku a vydat se objevovat bohatství a krásu, které historický Istanbul nabízí. Doporučujeme Vám nevynechat žádnou z mnoha památek a zajímavostí, jež tento jedinečný městský skvost skrývá.

4. TRANSPLANTACE

V den Vaší transplantace Vás po snídani odvezeme na naši kliniku. Zde podstoupíte důkladné předoperační vyšetření, které zahrnuje analýzu vlasů a pokožky hlavy, odběr krve a konzultaci s naším zkušeným chirurgem. Ten s Vámi probere všechny podrobnosti zákroku, určí jeho přesný rozsah a společně stanovíte tvar Vaší nové čelní linie. Samotná transplantace trvá zhruba 6 až 8 hodin, v závislosti na komplexnosti a rozsahu Vašeho případu. Po podání lokální anestezie odborně připravíme vlasové štěpy z vybrané dárcovské oblasti, obvykle z temenní části hlavy, a pečlivě je transplantujeme do připravených oblastí, kde je potřeba obnovit růst vlasů.

Během celého procesu bude po Vašem boku našich český zástupce, takže se nemusíte obávat jazykových překážek. Pro Vaše pohodlí bude na klinice připravený i lahodný tříchodový oběd.

Po dokončení zákroku Vás opět bezpečně přepravíme zpět do hotelu. Doporučujeme Vám tento čas věnovat klidnému odpočinku a regeneraci. Více informací o zákroku ZDE

5. KONTROLA PŘED ODLETEM

Následující den po transplantaci Vás opět převezeme na kliniku. Zde Vás čeká konzultace s lékařem, který se postará o odstranění pooperačních obvazů, pečlivě zkontroluje proces hojení transplantovaných vlasů i místo odběru a za svého dohledu provede první šetrné mytí nových vlasů. Lékař Vám také podrobně vysvětlí a ukáže, jak správně pečovat o vlasy po zákroku a aplikuje nové obvazy. Při této příležitosti budete mít dostatek času, aby lékař zodpověděl jakékoli Vaše dotazy. Dále Vám předá speciálně připravený balíček s produkty pro pooperativní péči a lékařskou zprávu. Nechybí ani dokumentace v češtině, která obsahuje důležité informace o pooperační péči a dalším průběhu hojení.

Po dokončení kontroly se můžete těšit na návrat do České republiky.

6. KONTROLA V ČR

Po návratu domů s Vámi zůstaneme v pravidelném kontaktu a budeme dohlížet na to, aby byla dodržována všechna doporučená opatření. Asi 3 až 4 týdny po provedení transplantace se dostavíte na kontrolu k našemu trichologovi. Ten důkladně prohlédne Vaše nově transplantované vlasy a ujistí se, že jsou zdravé a správně rostou. Tato kontrola je plně pokryta v rámci našich standardních služeb, takže se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků či dodatečných nákladů. Můžete se spolehnout na naši péči a bez starostí si užívat Vaší nové hřívy!