O nás

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Petr Kucek

CEO

Moje podnikání je postaveno na třech pilířích: profesionalitě, důslednosti a neustálém úsilí nabízet prvotřídní služby. Těmito principy se řídím od chvíle, kdy jsem před deseti lety založil společnost Gentlemen Brothers. Firma se od té doby stala synonymem pro nadstandardní péči, díky čemuž si získala důvěru více než 100 000 klientů. Právě zpětná vazba od Vás mě inspirovala k nalezení řešení pro problém, který mnohým leží na srdci – plešatost.

Petr Kucek

CEO

petr-kucek-min

Marek Bažant

COO

Vzhledem k tomu, že jsem sám prošel procesem transplantace vlasů, jsem ideální osoba, která je schopna odpovídat na všechny Vaše dotazy. Zavazuji se Vám být osobně k dispozici po celou dobu Vašeho procesu transplantace. Nezáleží na tom, s jakým dotazem či problémem se na mě obrátíte, vždy budu připraven Vám pomoci. Transplantace byla pro mě významným krokem, který pozitivně ovlivnil můj život, a jsem přesvědčen, že mohu být nápomocen i při Vašem rozhodování.

Marek Bažant

COO

marek-bazant-min

Kamil Bureš

IT SPECIALIST

Je pro mě opravdovou radostí a privilegiem být součástí projektu, jenž se vyznačuje svou vynikající kvalitou a promyšleností. Velký důraz kladu na pečlivé strukturování informací, a to nejen na internetových stránkách, ale i v osobních životních principech, které mi slouží jako kompas v každodenním životě. Pokud právě nesedím za počítačem, je velká šance, že mě zastihnete u rybníka s prutem v ruce.

Kamil Bureš

IT SPECIALIST

kamil-bures-min

Simona Dvořáková

PR MANAGER

Pohybuju se v pánském světě již nějaký ten pátek. Studovala jsem Leadership & Management v Melbourne. Jako PR manažer buduju image firmy a dobré vztahy s vnějším světem. V osobním životě se nejraději věnuji rodině a jsem sportovec tělem i duší. Mým životním krédem je: „Jediná věc, která stojí mezi vámi a vaším snem, je vůle zkusit to a víra, že je to možné.“

Simona Dvořáková

PR MANAGER

simona-dvorakova-min

Andrea Dušková

OFFICE MANAGER

Pro efektivní a plynulý chod firmy je nezbytné mít pevné a kvalitní zázemí, což je přesně to, co svým kolegům poskytuji. Každý den do práce přináším pozitivní energii, kterou s radostí šířím mezi kolegy i klienty, kteří zavítají do našich kanceláří. K obnově své energie často využívám hodiny jogy, které mi pomáhají udržet si klidnou mysl a dobrou kondici.

Andrea Dušková

OFFICE MANAGER

andrea-duskova-min

Šárka Kuček

SOCIAL NETWORK

Jsem milující maminkou a zároveň se věnuji správě našich sociálních sítí. Mým posláním je poskytovat informace o transplantacích a zároveň sdílet osobní zkušenosti a pocity našich klientů, kteří mají úspěšně za sebou tento životní krok. Pokud se nám rozhodnte napsat na sociální sítě, těším se na Vaši zprávu a s radostí odpovím na jakékoli otázky, které by vás mohly zajímat. Přistupuji k našim sledujícím s otevřeným srdcem.

Šárka Kuček

SOCIAL NETWORK

sarka-kucek-min

NAŠE POSLÁNÍ

Vítejte ve světě, kde elegance a kvalita služeb jdou ruku v ruce s péčí o Vaši jedinečnost. Jsme VLASY Z TURECKA, od roku 2014 píšeme příběh úspěchu, pohody a dokonalého vzhledu. Naše cesta začala s vizí založení sítě holičství Gentlemen Brothers. Pět poboček se stalo synonymem pro prvotřídní služby, vytříbený styl a atmosféru, ve které se každý muž cítí jako doma.

V roce 2016 jsme se stali hrdými zástupci legendární kosmetické značky Truefitt & Hill, a tím jsme našim 25 000 zákazníkům ročně nabídli nejen exkluzivní péči o vzhled, ale i možnost používat produkty, které představují luxus a kvalitu.

Náš příběh dál pokračuje a roste. Setkání s muži, kteří se potýkají s problémem plešatění, nás inspirovalo k založení nového projektu -VLASY Z TURECKA. Naše poslání je jednoduché: pomoci mužům vrátit zpět jejich sebevědomí a radost z plnohodnotného života.

Proč jsme se rozhodli pro Turecko? Protože istanbulská klinika, se kterou spolupracujeme, je předním centrem pro transplantaci vlasů, kde se snoubí vysoká odbornost, inovativní technologie a osobní přístup. Více o klinice ZDE.