Naše klinika

NAŠE KLINIKA

Hledání kliniky pro splnění vysokých požadavků našich klientů bylo náročným úkolem. Istanbul je právem považován za Mekku plastické chirurgie, a proto naše volba padla na přední kliniku Health and Beauty, sídlící v desetipatrovém zdravotnickém zařízení AVRASYA HASTENESI v srdci Istanbulu.

Naše kritéria pro výběr kliniky byla přísná a zaměřovali jsme se zejména na vysokou odbornost chirurgů a rozsah nabízených zdravotních služeb. Klinika Health and Beauty se specializuje na obsluhu mezinárodní klientely, která vyžaduje nadstandardní úroveň servisu. Klientela přichází zejména z Německa, Francie, Itálie a Spojených států.

Naši spolupráci jsme zahájili na základě osobních zkušeností – spolumajitel naší společnosti na této klinice podstoupil transplantaci vlasů a hodnotí ji jako vynikající rozhodnutí. Po uplynutí jednoho roku je výsledek skutečně impozantní.

Health and Beauty působí na trhu více než 15 let a za tu dobu provedla přes 15 000 transplantací. Klinika nabízí široké spektrum služeb v oblasti plastické a estetické medicíny, včetně dermatologie a stomatologie, a to od transplantace vlasů, přes modelaci prsou, liposukci, facelift, abdominoplastiku, lifting paží, labioplastiku, po otoplastiku a další.

Zařízení kliniky reprezentuje špičkovou úroveň, co se týče technického vybavení i interiéru. K dispozici jsou moderně zařízené klimatizované pokoje a odborně vyškolený personál.

Lékařský tým, který se o Vás bude starat, je tvořen převážně profesory a docenty. Komunikace v anglickém jazyce je zde samozřejmostí, a to jak s lékařským týmem, tak i s ostatním personálem. Během celého chirurgického zákroku Vám bude k dispozici český delegát, který zajistí plynulou komunikaci a asistenci.