Reference

Marek B.

Marek B.

Rozhodnutí podstoupit transplantaci vlasů považuji za jedno z nejlepších v životě. Transplantace probíhala na moderní klinice za účasti lékaře a lékařského personálu, což pro mne bylo velice důležité. Celkový průběh zákroku hodnotím jako velmi vydařený, a to díky celému procesu, ať už na operačním sále, tak během hojení a rekonvalescence. Transplantace vlasů mi vrátila sebevědomí a moji pomyslnou 'hřívu.

Viktor J.

Viktor J.

Služba od začátku do konce byla úžasná. Všechny mé otázky byly stručně a jasně zodpovězeny a kdykoliv jsem cokoliv potřeboval, měl jsem někoho poblíž. Klinika byla moderní, čistá a disponovala skvělým personálem. Dlouho jsem váhal s transplantací a kdyby nebylo lidí z Vlasy z Turecka, pravděpodobně bych se k ní nikdy neodhodlal - všechno bylo jednodušší a rychlejší, než jsem očekával. Vřele doporučuji!

Jan L.

Jan L.

Dostal jsem lepší službu než jsem si zaplatil a s nikým jiným bych do Turecka na vlasy už nejel. Snad to ani nebudu potřebovat, po 3 měsících mám už krásný pažit a tudíž mezi své kamarády, a že už jich pár je, jde jen to nejlepší doporučení. Pokud se nechcete starat a máte na práci jiné věci třeba jako já, tak se svěřte Markovi a Petrovi do péče. Jejich osobní přístup a profesionalita vám zajistí maximální klid ve všech fázích tohoto nemalého životního kroku.

Jiří D.

Jiří D.

Moje zkušenost s transplantací vlasů od Vlasy z Turecka předčila mé očekávání. Komunikace s lidmi z firmy byla profesionální, klinika působila dojmem moderního zařízení a zákrok proběhl rychle a úspěšně díky odbornosti chirurgického týmu. Již po pár měsících oceňuji výsledek transplantace. Vlasy z Turecka si zaslouží uznání za perfektní provedení služby, a rád je doporučím.

Mikuláš M.

Mikuláš M.

Tým kliniky byl špičkový, a přestože jejich angličtina nebyla úplně dokonalá, díky týmu Vlasy z Turecka byla nulová jazyková bariéra. Snažili se zajistit, aby vše proběhlo hladce. Společnost Vlasy z Turecka se postarala o všechny detaily, což mi ušetřilo spoustu času při zkoumání operace a následné péči o vlasy.  Děkuji za bezproblémový zážitek a těším se na konečný výsledek!

Luboš H.

Luboš H.

Chtěl bych moc poděkovat týmu z Vlasy z Turecka za bezkonkurenční péči a podporu. Trvalo mi dlouho se k transplantaci rozhoupat, nicméně po této zkušenosti si říkám, že jsem to měl udělat dávno. Hladký průběh, ubytování i klinika na vysoké úrovni, bezva lidi. Nemůžu nic vytknout, jedině doporučit. Těším se moc na konečný výsledek!