OPERACE

OPERACE

Po pečlivém předoperačním vyšetření a vyznačení chirurgických linií Vás doprovodíme na operační sál. Zde se převléknete do sterilního oděvu a seznámíte s naším operačním týmem, který se skládá ze tří vysoce kvalifikovaných specialistů, včetně zkušeného lékaře.

V případě, že je to pro zákrok potřebné, opatrně Vám oholíme hlavu. Následuje důkladné očištění a dezinfekce oblasti určené k operaci. Poté Vám bude aplikována lokální anestezie, což může být mírně nepříjemné, ale naše zkušenosti ukazují, že tuto fázi naši klienti obvykle velmi dobře snášejí. Po zavedení anestezie pak celý zákrok proběhne bez jakékoliv bolesti.

Od tohoto okamžiku se můžete plně spolehnout na dovednosti našich specialistů, kteří s maximální pečlivostí odebírají a transplantují štěpy.

Během celé operace bude Vaším společníkem a oporou naše kontaktní osoba, ke které se můžete s jakýmkoliv dotazem či požadavkem obrátit.

Aby Vaše pohodlí bylo kompletní, v polovině operace Vám na pokoj doručíme chutný oběd, který Vám dodá energii.

Po dokončení transplantace Vám aplikujeme výživu pro podporu koagulace krve, která přispívá k efektivnímu hojení.

Doba trvání operace se pohybuje mezi 4 až 6 hodinami a závisí na množství transplantovaných štěpů.

Po úspěšném zakončení zákroku Vás pohodlně přepravíme zpět do hotelu, kde budete mít dostatek času a prostoru pro relaxaci a odpočinek.