Transplantace pro ženy

TRANSPLANTACE VLASŮ

Vypadávání vlasů u žen je veřejností mnohem méně diskutované než u mužů. Jedná se však o stále ten stejný a vážný problém bez ohledu na pohlaví budoucího pacienta.

U žen stejně jako u mužů může mít vypadávání vlasů mnoho příčin. Ať už to jsou hormonální změny, různé genetické problémy či onemocnění štítné žlázy. Nejprve je nutné vždy navštívit specializovaného lékaře a nechat ho posoudit, zda zdravotní problémy ženy nejsou natolik závažné, že by transplantace vlasů nebyla úspěšná.

Pokud je možné ze zdravotního hlediska transplantaci vlasů podstoupit, je to jediná účinná a funkční možnost, jak získat zpět své dlouhé a krásné vlasy.

Čeho se ženy před transplantací vlasů nejvíce bojí, je to, že by si musely nechat ostříhat všechny vlasy. Toto však v současné době není v žádném případě nutné a díky moderní transplantační metodě DHI je možné transplantaci vlasů provést pouze s lokálním zkrácením vlasů v zadní části vlasy, která bude sloužit jako dárcovská oblast.

Je však velice důležité, stejně jako u mužů, aby dárcovská oblast byla v dobrém stavu. Transplantované vlasy se poté vkládají přesně tam, kde jsou potřeba se zachováním přirozeného vzhledu a růstu vlasů bez jejich rozsáhlého zkracování.

Vlasy z Turecka - transplantace vlasů pro ženy


TRANSPLANTACE OBOČÍ

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu chybí obočí nebo nejste spokojena s jeho tvarem či hustotou, jeho transplantace je jediná možnost, jak získat své vysněné obočí. Její využití je také vhodné například po úrazu, po kterém vám zůstaly nějaké jizvy, transplantace obočí je bez problémů zakryje.

Jako dárcovská oblast pro vaše nové obočí slouží vlasy ze zadní části hlavy. Pomocí moderní transplantační metody DHI jsou tyto vlasy transplantování přesně tam, kde jsou potřeba se zachováním přirozeného vzhledu a růstu obočí. Vlasy si zde převezmou genetickou informaci z pokožky obočí a dále rostou tak, jako by byly od začátku obočím.

Finální výsledek lze očekávat přibližně 3 až 6 měsíců od transplantace.