Průběh

1. Úvodní konzultace

Setkáte se s předním vlasovým specialistou, který provede důkladné vyšetření vaší vlasové pokožky a posoudí vaše individuální potřeby.

Během konzultace se dozvíte vše o možnostech transplantace vlasů, očekávaných výsledcích a celkovém procesu léčby. Naše odborné poradenství je zcela nezávazné a naším cílem je poskytnout vám všechny informace potřebné k rozhodnutí.

2. Podpis smlouvy

Pokud si zvolíte balíček, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám, zašleme Vám smlouvu elektronicky na Váš e-mail.

Poté bude stačit pouze podepsat a odeslat zpět. Tento proces je navržen tak, aby Vám poskytl maximální pohodlí a efektivitu.

3. Odlet do Istanbulu

Den D je tu. Na letišti na vás bude čekat náš český zástupce a bude vám plně k dispozici po celou dobu naplánované cesty.

Pro lety z Prahy do Istanbulu a zpět využíváme pravidelné linky leteckého dopravce Turkish Airlines.

Po příletu na nás bude čekat auto s řidičem, který nás odveze do hotelu. Náš zástupce vám pomůže s vyřízením formalit na recepci a ubytujete se. Po ubytování můžete využít čas a projít si zajímavá místa, které Istanbul nabízí.

4. Transplantace

V den transplantace vás ráno po snídani řidič odveze na kliniku, kde absolvujete předoperační vyšetření vlasů, vlasové pokožky, odběr krve a konzultaci s chirurgem, který stanoví přesný rozsah zákroku a tvar čelní linie.

Transplantace trvá přibližně 6 až 8 hodin podle složitosti vašeho zákroku. Po aplikaci lokální anestezie vám chirurg odebere vlasové štěpy z temene (tzv. dárcovská oblast) a vsadí je do předem vytvořených kanálků v místech, kde vám vlasy chybí.

Během celého dne bude s vámi náš český zástupce, jazykové bariéry se tedy bát nemusíte. Na klinice vám bude zařízen tříchodový oběd.

Po hotovém zákroku vás řidič odveze zpět do hotelu, kde doporučujeme tento čas využít k odpočinku a relaxaci.

5. Kontrola před odletem

Druhý den po zákroku vás řidič odveze opět na kliniku, kde vám doktor sundá pooperační obvazy, zkontroluje stav štěpů i odběrového místa a pod jeho dohledem proběhne první mytí transplantovaných vlasů. Vysvětlí a naučí vás, jak si po zákroku umývat vlasy a nandá nové obvazy.

Zodpoví vám veškeré dotazy, které vás budou zajímat. Obdržíte speciálně sestavený set přípravků k péči a ochraně po operaci a lékařskou zprávu. Spolu s tím dostanete také zpracované dokumenty v českém jazyce, obsahující veškeré informace pooperační péče a následném průběhu.

Po kontrole následuje odlet zpět do ČR. Společně s českým zástupcem budete odvezeni na letiště.

6. Kontrola v České republice

Po návratu domů s vámi budeme v pravidelném kontaktu a dohlédneme na dodržování doporučených kroků.

Přibližně 3 – 4 týdny po transplantaci navštívíte našeho specializovaného trichologa, který pečlivě zkontroluje vaše nově transplantované vlasy, aby zajistil jejich optimální zdraví a růst.

Tato služba je plně zahrnuta v rámci našich standardních služeb, takže neočekávejte žádné skryté poplatky nebo extra náklady. Spolehněte se na náš tým a užijte si novou hřívu bez starostí!